אנא השאירו פרטים

ואשוב בהקדם

טיפול בבעיות בתפקוד המיני לנשים וגברים

הרצלה צח היא מטפלת מינית מוסמכת המעניקה טיפול מיני לנשים וגברים כאחד עבור קשת רחבה של בעיות וקשיים. בין היתר, הרצלה מטפלת בנשים עם בעיות וקשיים באורגזמה, בעיות עוררות, כאבים בעת חדירה ובעיות וגיניזמוס. כמו כן היא מטפלת בגברים הסובלים מבעיות שונות בתפקוד המיני כדוגמת שפיכה מוקדמת או מעוכבת, בעיות בזקפה או רתיעה ממגע מיני.

 

דוגמה לבעיה בתפקוד המיני של נשים

 

הרצלה צח מטפלת במגוון בעיות בתפקוד המיני בקרב נשים. כך למשל, קושי או חוסר באורגזמה הינה בעיה מוכרת ונפוצה המתחילה אצל נשים המגיעות לאורגזמה רק באוננות או בגירוי חיצוני, ועד לנשים שלא חוות כלל אורגזמה. הסיבות לבעיות אלו קשורות פעמים רבות לעכבות חינוכיות, חברתיות, משפחתיות, תרבותיות ונפשיות. כמו כן, בעיה זו לרוב תלווה בביטחון ודימוי עצמי נמוכים, סטרס, בעיות בזוגיות או בעיות רפואיות. הטיפול בה משתנה בהתאם למידת חומרתה והסיבות להיווצרותה. הוא עשוי לכלול הדרכות המעשירות את הידע של האישה על גופה והאפשרויות להגעה לפורקן מיני, לצד טיפול נפשי המסייע להתמודד עם עכבות ומלמד כיצד להירגע, להשתחרר ולהעלות רמות של עוררות. בהמשך, הטיפול יכול לעבור להיבט זוגי ולכלול תרגול מעשי.

 

דוגמה לבעיה בתפקוד המיני של גברים

 

כמו נשים, כך גם גברים סובלים מבעיות פיזיות ונפשיות המפריעות להם בתפקוד מיני. כך למשל, בעיה מוכרת הינה של שפיכה מוקדמת הנפוצה בעיקר בקרב צעירים, אך גם בקרב גברים מבוגרים שלא פיתחו יכולת וויסות ושליטה לדחיית רגע השפיכה. מצב זה של שפיכה מהירה יכול לנבוע ממגוון סיבות כמו אי נוחות, תפיסות שליליות של מיניות או של נשים, סטרס, חרדות מאקט החדירה, חששות מביקורת על ביצועים ומאבקי כוחות בזוגיות. הטיפול בבעיה זו כולל תרגולי אוננות לפיתוח היכרות ושליטה במועד שפיכה וכיצד לעכב שפיכה מוקדמת, ובהמשך תרגולים אלו יבוצעו בתהליך לימודי הדרגתי גם עם בת הזוג.

 

לשירותי מטפלת מינית מוסמכת לנשים וגברים

 

לטיפול מיני בנשים ובגברים בעלי בעיות בתפקוד המיני,לקביעת פגישה, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם הרצלה צח בטלפון 054-4501925 או במייל [email protected].