טיפול זוגי באזור הצפון והמרכז: הרצלה צח היא מטפלת זוגית מוסמכת. מקבלת טיפולים פרטיים בקליניקה לטיפול זוגי בקריות, ובקליניקה לטיפול זוגי בתל אביב

זוגיות היא עבודה נקודה. נכון שקשה להתייחס אל מערכת הזוגיות בה אתם חיים כעבודה, אך המציאות מוכיחה כי ללא תחזוק נכון של המערכת המורכבת הסיכוי להחזיק מעמד הולך וקטן. שני אנשים אשר מנהלים חיים יחדיו, נתקלים בקשיים במהלך החיים ועל מנת להצליח להתגבר עליו יש צורך לפתח תקשורת בריאה ונכונה. טיפול זוגי בחיפה יכול להוביל זוגות רבים שהגיעו למשבר לחזור למצב האינטימי ולאהבה הראשונית שאפיינה את תחילת הקשר. כל אדם נכנס לזוגיות עם חלום וחזון אשר לא בהכרח מתממש במהלך הזוגיות והשגרה המאפיינת אותה. עם הזמן קיימת דעיכה הדרגתית בעוצמת האהבה, באינטימיות במיניות ביכולות התקשורת ועוד.
טיפול זוגי בקריות או טיפול זוגי בתל אביב עתיד להשיב אתכם למסלול האינטימי בו אתם חושקים ולמנוע מכם לחפש את האינטימיות מחוץ למסגרת הנישואין.

ממשבר לצמיחה – טיפול זוגי בקריות, טיפול זוגי בתל אביב
התמודדות עם משברים יכולה להוביל אתכם לשני מישורים מנוגדים, מצד אחד יכול המשבר לנפץ את הזוגיות ולהוביל אתכם לוויכוחים וריבים רבים במהלך השגרה ואילו הצד השני של המטבע היא צמיחה מתוך המשבר וחיזוק הקשר בניכם. הצמיחה על פי רוב מתרחשת מהתבוננות עמוקה אל תוך המשבר והקפדה לשמור על רצונותיהם השונים של בני הזוג. האהבה העתידית מתחילה בראש ובראשונה מאהבה וקבלה עצמית, כך שככל שתצליחו להתחבר לעצמכם כך יהיה לכם קל יותר להכיל את האהבה של בן הזוג שלכם.

טיפול זוגי בחיפה, טיפול זוגי בקריות, טיפול זוגי בתל אביב:

לא מתגרשים לפני שמגיעים לטיפול זוגי

אם גם אתם כבני זוג עומדים בפני משבר שמאיים לפרק את הזוגיות בנכם, אל תרחיקו לכת לקבלת החלטות הרות גורל ופנו אל טיפול זוגי בקריות. טיפול זוגי בחיפה עתיד בטווח הקרוב והרחוק גם יחד, להוביל אתכם אל מסלול הפוך מזה שצעדתם בו ברגעים בהם החלטתם לפנות אל טיפול. זוגות רבים על סף פרוק התא המשפחתי, מגיעים לטיפול ויוצאים ממנו כשהם מחוזקים ומאוחדים להמשך הדרך.

מערכת זוגית שעולה על שרטון אינה חייבת להסתיים בבית דין לענייני משפחה ובגירושים אלא ניתן באמצעות טיפול לחזק את התקשורת, וחדש את הדיאלוג שיוביל להבנה ושיקום היחסים.

אם גם אתם עומדים בפני משבר ואין אתם מצליחים לצאת ממנו, צרו קשר עם הרצלה צח מטפלת ומדריכה מוסמכת וזכו לטיפול מקצועי שיסלול עבורכם את הדרך לשיקום מערכת היחסים שכשלה עם השנים. לא כל משבר חייב להסתיים בגירושין או בריבים בלתי פוסקים.

קליניקה לטיפול זוגי בצפון:

טיפול זוגי בקריות- רחל 4, קריית ביאליק

קליניקה לטיפול זוגי במרכז:

טיפול זוגי בתל אביב, הירשנברג 4, תל אביב

שתף את המאמר ברשתות החברתיות:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on whatsapp

צור קשר