שפיכה מהירה היא תופעה נפוצה מאוד אצל גברים, הגם שאינה זוכה לתהודה רבה עקב המבוכה שלרוב כרוכה בדבר ולאור האינטימיות המובנת מאליה של נושא זה. כפועל יוצא מכך, גברים רבים עם שפיכה מהירה חשים שהם די לבד ושדבר מה אינו כשורה אצלם. ואולם, אתם לא לבד! בנוסף חשוב לדעת שישנן התערבויות שיכולות להועיל למצב בדרכים שונות, לרבות טיפול מיני בשפיכה מהירה.

 

כמה מילים על שפיכה מהירה

ראשית, חשוב להזכיר שנשים זקוקות לזמן רב בהרבה (בממוצע) מגברים על מנת להגיע לסיפוק מיני מלא. הדבר מצריך הקשבה, סבלנות ורגישות, ולא פעם גם איפוק מצד הגבר. אך במקרים רבים עקב סיבות פיזיולוגיות ורגשיות הדבר אינו ניתן לביצוע, ודוגמא בולטת לכך היא שפיכה מהירה שמקורה הפיזיולוגי הוא רגישות יתר של ראש הפין. ישנן סיבות מגוונות לבעיה זו כגון מחלות, פגיעות עצביות, היבטים גנטיים ועוד, ואבחון נכון יכול להועיל מאוד לקבלת פתרון יעיל.

כך לדוגמא, לצד טיפול מיני בשפיכה מהירה ישנה אפקטיביות מוכחת לשימוש במשחות וספריים לאלחוש ראש הפין, התורמים להגדלת זמן ההשהיה של השפיכה. כמו כן, בשנים האחרונות מתגברות העדויות לאפקטיביות גבוהה יחסית של תרופות המעכבות ספיגת סרוטונין, שלרוב נרשמות כנוגדי דיכאון, ונוסף מתחילות להיאסף עדויות על אפקטיביות מסוימת של תרופות כגון ויאגרה. יחד עם זאת, מדובר בתרופות אשר יכולות להיות להן תופעות לוואי, עשויה להתפתח תלות, ובחלק מהן כמו נוגדי הדיכאון גם ישנה השפעה מהותית על כלל מישורי החיים.

 

פנייה לטיפול מיני

תהא אשר תהא הסיבה לשפיכה מהירה, אין ספק כי הדבר משפיע על ההנאה של בני הזוג מיחסי המין ועל הדימוי והביטחון העצמי של הגבר. יתר על כן, לעיתים מאחורי שפיכה מהירה עומדים גורמים רגשיים מעיקרם, כמו סטרס, פנטזיות מיניות, חרדת ביצוע ועוד. בהיבטים אלו ונוספים עוסק טיפול מיני בשפיכה מהירה. הטיפול עשוי להתקיים ביחד עם בת הזוג ולעיתים גם בפגישות פרטניות, בהן בוחנים לעומק את המרכיב הרגשי, בונים דיאלוג פתוח, כנה ואותנטי סביב הנושא, ומקבלים כלים ישימים התורמים להגברת ההנאה מיחסי המין, למשל טכניקות להרפיה, דמיון מודרך, טיפול קוגניטיבי התנהגותי ועוד. מלבד תרומתם של הכלים הללו ליחסי המין בכלל, ולשפיכה המהירה בפרט, השיח הכנה והפתוח סביב הנושא מאפשר לגבר ללמוד את מה שחשוב באמת לזוגתו, מה שמפחית במידה רבה את הלחצים והדאגות בהקשר לתזמון השפיכה.

 

לפרטים נוספים על טיפול מיני בשפיכה מהירה, ולקביעת פגישה ראשונה עם הרצלה צח, הנכם מוזמנים ומוזמנות לפנות לטלפון 054-4501925.

שתף את המאמר ברשתות החברתיות:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on whatsapp

צור קשר